دانلود فیلم و سریال های جدید خارجی با لینک مستقیم و زیرنویس چسبیده فارسی در گلدموویز

حالت شب و روز

ورود ثبت نام

دانلود فیلم The Legend of Tomiris 2019
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :این داستان زندگی ملکه بزرگ استپ است - تومیریس افسانه ای. او مقدر است که به یک جنگجوی ماهر تبدیل شود ، از دست دادن افراد نزدیک زنده بماند و قبایل سکاها / ساکا را تحت قدرت خود متحد کند.

دوبله فارسی

دانلود فیلم The Trial of the Chicago 7 2020

خلاصه داستان :داستان 7 نفر در دادگاه که ناشی از اتهامات مختلف پیرامون قیام کنگره ملی دموکراتیک 1968 در شیکاگو ، ایلینوی است.

زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم The Revenant 2015
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :یک مرزنشین در یک هیئت تجاری خز در دهه 1820 پس از اینکه توسط یک خرس پاره پاره شد و توسط اعضای تیم شکار خود برای کشته شدن ، برای بقا می جنگد.

زیرنویس فارسی چسبیده-دوبله فارسی

دانلود فیلم The Flowers of War 2011

خلاصه داستان :یک آمریکایی در هنگام حمله ژاپنی ها به نانکینگ در یک کلیسا با گروهی از زنان در سال 1937 پناه گرفت. او که خود را به عنوان کشیش معرفی می کند ، تلاش می کند زنان را به سمت ایمنی سوق دهد.

زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم The Glorias 2020

خلاصه داستان :داستان تأثیر دوران کودکی دوره گرد Gloria Steinem آیکون فمینیست بر زندگی وی به عنوان نویسنده ، فعال و سازمان دهنده حقوق زنان در سراسر جهان.

زیرنویس فارسی چسبیده به زودی

دانلود فیلم رد خون

دانلود فیلم رد خون

خلاصه داستان :فیلم ماجرای نیمروز 2 رد خون (Majaray Nimrooz: Radde Khoon) پیرامون اتفاقات بعد از پایان جنگ ایران و عراق در سال ۱۳۶۷ و عملیات مرصاد است. نیروهای امنیتی ایران متوجه حضور نفوذی‌های سازمان مجاهدین خلق در جبهه می‌شوند. با ارسال دو مأمور امنیتی به بغداد می‌خواهند قبل از شروع عملیات فروغ جاویدان، عباس زریباف فرمانده این عملیات را ترور کنند. اما داستان طور دیگری رقم می‌خورد.

دانلود رایگان

دانلود فیلم Dunkirk 2017
همراه با نسخه دوبله فارسی

خلاصه داستان :سربازان متفقین از بلژیک ، امپراتوری انگلیس و فرانسه توسط ارتش آلمان محاصره می شوند و در طی نبردی سخت در جنگ جهانی دوم تخلیه می شوند.

زیرنویس فارسی چسبیده-دوبله فارسی

دانلود فیلم Arthur & Merlin 2020
همراه با نسخه دوبله فارسی

دانلود فیلم Arthur & Merlin 2020

خلاصه داستان :پادشاه بسیار پیرتر آرتور پس از جنگ با امپراتوری روم به خانه برمی گردد. پسر نامشروع او تاج و تخت کاملوت را خراب کرده است. اکنون پادشاه آرتور باید با جادوگر مرلین و ...

دوبله فارسی

دانلود فیلم De Gaulle 2020

خلاصه داستان :پاریس ، ژوئن 1940. زوج دوگل با فروپاشی نظامی و سیاسی فرانسه روبرو هستند. شارل دوگل در حالی به لندن می پیوندد که ایوان ، همسرش ، خود را با سه فرزندش در جاده مهاجرت می یابد.

زیرنویس فارسی چسبیده به زودی